Lapkam.com | Шанс для тварин з притулку

Новий український сервіс, який дозволяє швидко знайти місцевий притулок для тварин, щоб взяти улюбленця додому. Зараз це лишень невеличка база та пама, однак зовсім скоро проект стане повноцінною онлайн платформою із безліччю можливостей.

Ми створюємо інтернет-довідник всіх притулків України з персоніфікованими кабінетами притулків та всією інформацією про них.

Мета: забезпечити звязок людини з притулками та органами контролю за тваринами.

+-
Leaflet | © OpenStreetMap contributors

Швидкість

Найкраще рішення для економії Вашого часу. Зручність, легкість, простота.

Інновація

Найновіші технології для досягнення спільної мети. Відкритість до нового.

Некомерційність

Прозорість на всіх етапах та регулярна звітність по всіх питаннях благодійності.

Місія

Відповідальність. Бажання допомогти. Ліквідація негуманних притулків.

9 причин взяти улюбленця з притулку

1

Ви спасаєте життя

В деяких притулках практикують метод умертвіння тварин. Тому коли звільнюється місце в нормальному притулку - це вже добре.

2

Принесете щастя

Життя тварин в притулках зводиться до жалюгідного існування. Крім нормальних умов їм ще так не вистачає спілування.

3

Будете відповідальними

Доросла і соціально сформована людина завжди відчуває свій вклад в суспільство і розділяє відповідальність за оточуюче.

4

Вони достойні цього

Більшість котів та собак, які перебувають в притулках є активними та здоровими тваринами.

5

Ви будете радіти разом з ними

Вони не встановлюють Вам умов і правил. Все що вони хочуть - це жити і радіти життю, а їхній настрій передається господарям.

6

Економія часу та грошей

Тваринка виходжена і підготовлена для поселення в домівку (щеплена, обролена від паразитів).

7

Збережуть Вам здоров'я

Ці маленькі створіння здатні справитись з Вашими стресами і заспокоїти, крім того вони зроблять Вас більш активними.

8

Легше з вихованням

Коти та собаки з притулку вміють цінувати тепло і частіше живуь, в глибокій повазі до хазяїна.

9

Це просто

Наша система дозволяє вам без зайвих зусиль отримати кошеня чи цуценя. При тому безкоштовно!

Ці люди мають велике серце!

Відповіді на Ваші запитання

Вся важлива інформація про нашу роботу

В Україні у притулках для тварин перебуває близько 100 000 собак і котів різного віку. І незважаючи на те, що зусиллями волонтерів в містах відкриваються все нові притулки, їх завжди не вистачає, тому що здають беззахисних істот туди дещо частіше, ніж забирають.

Останнім часом влада міст почата відкривати особливі притулки, які отримали назву "мегаполіси смерті". Ці заклади зобов'язані утримувати тварин певний термін (офіційно 45 днів) і по закінченню якого, якщо тваринку не було забрано, знищувати її жорстоким методом.

Вихід є! Далеко ходити не треба - є досвід вирішення аналогічної проблеми в сусідній Польщі. Якщо коротко, то на початку 90-х там було так само, як зараз в Україні: натовпи голодних тварин, притулки окремих громадських організацій, пасивне споглядання чиновників.

За 15 років Польща практично повністю вирішила проблему в містах шляхом стерилізації бездомних тварин з подальшим утриманням в муніципальних притулках і в притулках громадських організацій. Тварин поступово відловлюють, позбавляють можливості плодити нових безпритульних, поміщають в притулок і піарять по повній програмі - інтернет, телеканали, преса. В результаті багатьох забирають, інші мають змогу на державні та волонтерські кошти дожити свій вік в теплі і ситості.

Міф 1. У притулку тваринам добре. Кожен притулок має свої особливості, але в цілому у всіх притулках собаки живуть у тісних вольєрах, майже ніколи не виходячи за їх межі. Рідко коли тварини бувають ситі. Крім цього їм бракує уваги.

Міф 2. Вони всі хворі. При попаданні в притулок тварину відразу стерилізують і роблять всі необхідні щеплення. Проте не можна стверджувати, що всі мешканці там стовідсотково здорові. Однак більшість з притулку тварин все-таки здорові і готові до «усиновлення», але потребують особливої ​​уваги і турботи хоча б на першому етапі їх нового життя вдома.

Міф 3. Все це проблеми і біди. Всі ми багато зустрічали на просторах інтернету заклики про допомогу: чергова собака або кішка виявилася в біді. Через часті пости з проханням про допомогу у багатьох складається враження, що в притулку живуть тільки хворі собаки і кішки зі зламаною психікою. На ділі все інакше: тут живуть і колишні домашні, і породисті, і просто красиві й розумні звірі.

Притулок для бездомних тварин - місце утримання бездомних, втрачених або покинутих тварин, переважно собак та кішок. Притулки є однією з ключових складових захисту тварин і виконують чотири основні функції: оперативна допомога і турбота про тварину, включаючи полегшення страждань за допомогою ветеринарної допомоги; довгострокова турбота про тварину; возз'єднання втраченої тварини з його колишнім господарем; пошук нового місця проживання або нового господаря для бездомної тварини.

Наша мета - допомога притулам України. Головна задача на тепер - розвантаження притулків і надання людям можливості забрати тварину під свою опіку.

Вартість приручення.

Зазвичай приручення новому господареві обходиться БЕЗКОШТОВНО. До того ж, тварини в притулку стерелізовані та оброблені й годові до життя в достойних умовах.

Вартість приручення.

Зазвичай приручення обходиться БЕЗКОШТОВНО. До того ж, тварини в притулку стерелізовані та оброблені й годові до життя в достойних умовах.

Як я можу допомогти тваринкам?

Основна мета сайту - знайти нових господарів для тварин. Крім того тут ви можете зробити пожертву напряму обраному притулку (в розробці).

Чим ще я можу допомогти проекту?

Зараз, на страті проекту, нам якнайбільш важлива ваша підтримка. Ми розраховуємо на інформаційне розповсюдження небайдужих людей. Поділіться сервісом!

Знайдіть свій притулок!

Я хочу:

Якщо Ви маєте страх перед собаками,
повідомте про це персоналу!

База на стадії наповнення.
Згодом більше інформації.